Raktári kisegítő állás megváltozott munkaképességű munkavállalóknak

Prohumán 2004 Kft.
Eger
Bruttó 1 100 Ft / óra
2020. 04. 02.

Repülőgépalkatrészek gyártásával foglalkozó cég keres megváltozott munkaképességű munkatársakat  Raktári kisegítő munkakörbe.

Feladatok

  • Készletellenőrzések elvégzése, darabszámok ellenőrzése az adott szekciókban
  • Raktári csomagolóanyagok összegyűjtése és elszállítása a hulladékgyűjtő területre
  • Listák alapján kisebb anyagok (szegecsek, szerelvények) kitárolása kézi erővel

Elvárások

  • Középfokú végzettség (beleértve a szakmunkás bizonyítványt is)

Előnyök

  • Raktári munka során szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Utazási költségtérítés (gépkocsira, és helyközi tömegközlekedésre)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott