CNC gépkezelő / gépbeállító állás Mágocs településen

Edelstahlservice Kft.
Mágocs
Bruttó 1 500 Ft - 1 700 Ft / óra
2020. 03. 30.

Csapatunk bővítéséhez CNC esztergályos kollégát keresünk, Mágocs munkavégzéssel.

Cégünk, az Edelstahlservice Kft. élelmiszeri és vegyi ipar számára gyárt kizárólag rozsdamentes alkatrészeket.

Feladatok:

  • egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása és darabonkénti ellenőrzése
  • megmunkáló központok önálló beállítása(Okuma), kezelése rajzok, modellek alapján
  • az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Mozgóbér + Cég nyeresége után bónusz.
  • Bejárás támogatás
  • Munkaruha és védőfelszerelések biztosítása
  • 6 Hónap után önkéntes nyugdíjhozzájárulás
  • Kafetéria

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat- akár 2-3 évtől
  • Műszaki rajzolvasási készség, mérőeszköz ismeret, használat
  • Felelőségteljes, precíz munkavégzés,
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre
  • Szakmai elhivatottság
  • 3 műszakos munkarend

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott