Home office-ból végezhető online értékesítői állás Pécsett

Bogdán Attila Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 250 000 Ft - 700 000 Ft / hónap
2020. 03. 30.

Beszorultál a lakásba?

Fogalmad sincs, hogyan jössz ki a lecsökkentett munkabéredből?

Unod a rádiót, unod a TV-t?

Nem tudod, mihez kezdj magaddal, de valamit nagyon csinálnál – hát még ha fizetnek is érte?!

Akkor gyere és legyél nálunk online értékesítő!

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfeleknek történő értékesítés telefonon és webes felületen
  • Folyamatos kapcsolattartás és teljeskörű online kiszolgálás
  • Meglévő szerződések kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség(diploma, MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Nyitottság, kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontú és eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk

  • Adunk egy saját webirodát
  • Kapsz hozzá egy értékesítői honlapot, melyen folyamatos ügyfélakciókat hirdetünk
  • Versenyképes juttatási rendszert, hivatásindító támogatást, jövedelem-duplázási lehetőséget, negyedévente megszerezhető bónuszokat kínálunk
  • Ha ez nem lenne elég, rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzéseket, értékesítői és vezetői karrierprogramot biztosítunk webinárium formájában

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott