Csomagolói állásra munkatársat keresünk Egerből és környékéről

Munkavégzés helye: Eger
2020. 03. 26. 14:27

Azonnali kezdéssel keresünk: 3 műszakos munkarendben tiszta, álló, könnyű fizikai munkára női munkatársakat Egerből és környékéről.

Feladatok:

  • Termékeink csomagolása, minőségellenőrzés automata gépsor mellett

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság

Előnyök:

  • Csomagolói munkakörben vagy gépsor mellett szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapos betanulás
  • Fiatalos csapat, barátságos környezet
  • Versenyképes jövedelem, bér és teljesítménybér, béren kívüli juttatások

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése