SMT gépkezelő operátor álláslehetőség Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 03. 26. 11:53

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó német cég – SMT területen jártas operátorokat keres

SMT gépkezelő operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • SMT berendezések előírásszerű kezelése és működtetése, egyszerűbb hibák elhárítása.
  • Gépbeállítások elvégzése
  • Technológiai szabályok betartása
  • Termékváltások lebonyolítása

Elvárások:

  • Elektronikai gyártásban (SMT) szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • jelenléti bonusz, egyéb bonusz juttatás

Jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése