Otthoni munkavégzés országosan, telefonos értékesítői munkakörben

LA-TE 2002. Kft.

Nettó 100 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2020. 03. 23.

Mostanában mindenhol azt lehet hallani, hogy maradjunk otthon, mert jelenleg ez a legokosabb amit tehetünk. Viszont az élet nem áll le, dolgozni is kell mellette. Mi ebben tudunk segíteni.

Értékesítési tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk, olyan email címmel, amin a további információkat meg tudjuk beszélni, kérdéseket tisztázni, és aki kiválasztásra kerül, azzal telefonon folytatjuk tovább.

Feladatok

Olyanok jelentkezését várjuk, akik szeretnének otthonról dolgozni, az ország bármelyik pontján.

  • A feladat pedig telefonos értékesítés lenne, de ne ijedjen meg, nagyon egyszerű értékesítésekről lenne szó, nálunk nem kell napokat várni a sikerélményre, mert akár első órában megtörténhet. Előre megírt szkriptekkel, tájékoztató email kiküldési lehetőséggel, 2 oldalas kifogás kezeléssel, segítséggel támogatjuk a munkát, hiszen a célunk ugyanaz, sikeres értékesítők legyenek, minél előbb! Oktatás is mindössze kb. 1 órát vesz igénybe az elején, nem kell napokig tanulni, vizsgázni.

Elvárások

  1. működőképes laptop, asztali PC, amin lehet internetezni, játszani, filmet nézni (akár egyszerűbb gép is elég hozzá).
  2. olyan internet, amivel tud youtube-ot nézni, normál sebességgel oldalakat látogatni.
  3. olyan mikrofonos fejhallgató, amivel tud majd hívást indítani (lehet usb-s, jack dugós).
  4. olyan helység, ahol tud nyugodtan dolgozni, nem zavarják a családtagok, rokonok, lakótársak.
  5. a telepítéshez TeamViewer szükséges, ami távoli hozzáférést biztosít, és biztonságosan, IT vezetőnk segítségével tudjuk a rendszerünket feltelepíteni a gépére.
  6. minimum naponta 5 óra/hetente 25 óra munkavégzés, amit H-P 09:00-18:00, és szombat 10:00-16:00 között lehet ledolgozni.

Előnyök

  • A munkavégzés akár 1-2 munkanapon belül elindulhat.
  • Óránként 10 perc szünet jár!

Amit kínálunk

  • Akár nettó 1000-1500 Ft-os órabér lehetőség!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott