Raktáros állás Fóton

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cég közel 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 100 alkalmazottal rendelkezik. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínálja 160 ország 200.000+ viszonteladója részére.

Raktáros

Feladatok

  • beérkező áruk ellenőrzése, átvétele, betárolása illetve szállítandó áruk komissiózása, ellenőrzése és kiadása
  • anyagmozgatás kézzel/targoncával
  • dokumentumok, készletmozgások kezelése ügyviteli rendszerben

Elvárások

  • tárhely szintű készletnyilvántartásban szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintvavárjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott