Pénzügyi tanácsadás, irodai adminisztratív munkatársat keresünk home office-ban végezhető munkára

Pólai Donát Egyéni vállalkozó

Bruttó 150 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 03. 20.

50 éves multú nemzetközi tanácsadócég pécsi területi vezetősége keres azonnali munkakezdéssel agilis, megbízható fiatalokat.

A rendkívüli helyzetre való tekintettel akár home office-ból végezhető munkafolyamatok.

Társaságunk cégek, illetve magánszemélyek részére nyújt díjmentes pénzügyi tájékoztatást, tanácsadást.

Szintén a jelenlegi helyzet miatt díjmentes átképzést, illetve díjmentes folyamatos online továbbképzéseket vállalunk.

Pénzügyi elemző vagy kiértékelő, illetve tanácsadói pozíciótól kezdve egészen alsó vezetői lehetőségig hirdetunk nyitott pozíciókat.

Felvételi eljárásunkat személyesen, illetve online konferencia beszélgetés keretein belül is biztosítjuk.

Elsősorban fiatal pályakezdők, illetve egyetemisták jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Pénzügyi elemzés elkészítése
  • Online igényfelmérők elkészítése
  • Adminisztratív folyamatok
  • Online folyamatok koordinálása
  • Pénzügyi tanácsadás

Elvárások

  • Minimum kozépfokú végzettség (érettségi)

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Kiszámítható jövedelem
  • Segítség ügyfeleinknek a jelenlegi nehéz helyzetben
  • Előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető