Belgyógyász szakorvost keresünk endokrinológiai jártassággal

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő, vagy részmunkaidő
A munkavégzés helye: Pest megye,2310 Szigetszentmiklós, Viola utca 1.

A pályázat részeként  benyújtandó  iratok, igazolások:

  • végzettséget igazoló okirat másolata, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • érvényes orvosi alkalmasságot igazoló engedély,
  • érvényes kamarai tagság, (MOK)
  • működési nyilvántartási engedély,
  • szakmai önéletrajz,  valamint a pályázó aláírt nyilatkozata arról, hogy hozzájárul
  • személyes adatainak kezeléséhez a pályázat elbíráslási eljárásának lefolytatásáig
  • illetve sikeres pályázat esetén a közalkalmazotti jogviszony létrejöttéig.

A pályázónak lehetősége van a szakorvosi tevékenységet vállalkozóként/egyéni,- társas-, személyes közreműködő , szabadfoglalkozás, stb formában végezni.

Feladatok

  • Területi ellátási köitelezettséggel, Dunaharaszti, Halásztelek, Délegyháza, Áporka, Majosháza,
  • Szigethalom, Dunavarsány, Szigetszentmiklós, Tököl, Taksony települések közigazgatási
  • területének lakosai részére - a munkaköri leírásban foglaltak alapján - képesítésének
  • megfelelő szakorvosi tevékenység végzése

Elvárások

  • Egyetem, belgyógyász szakorvos szakképesítés, endokrinológiai jártassággal,
  • magyar állampolgárság, büntetetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Kinevezés előtt az eredeti okiratok bemutatása.

Előnyök

  • Endokrinológiai szakképesítés

Amit kínálunk

  • Illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szoló" 1992. évi  XXXIII. törvény rendelkezései az irányadóak

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott