Kerecsendi bútorgyártó cég keres irodavezető munkatársat

Kerecsenden lévő, bútorokat gyártó, külföldi piacra dolgozó cég keres azonnali kezdéssel irodavezetői munkakör betöltésére munkatársat.

Feladatok:

  • irodai adminisztráció
  • bérszámfejtő és könyvelő munkájának támogatása
  • számlázás, házi pénztár kezelése
  • fuvarszervezés, kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
  • egyéb ad hoc jellegű feladatok
  • Elvárások:
  • érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • megbízhatóság, önállóság és döntéshozási képesség
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • határozottság, kreativitás
  • nagyfokú precizitás

Előnyök:

  • irodai ügyviteli rendszer (Naturasoft) ismerete
  • EKÁER használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos háttér, alkalmazotti munkaviszony
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munkakör
  • versenyképes fizetés
  • utazási költségtérítés

Fényképes, angol és/vagy német nyelvű önéletrajz elküldésével, a "Jelentkezem" gombra kattintást követően pályázhat az állás betöltésére.

Érdeklődni munkaidőben a következő telefonszámon lehet: +36 20 943 77 04

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető