Az OMICRON Számítástechnika Kft.-hez keresünk pályakezdő informatikus munkatársat

OMICRON Számítástechnika az alábbi pozícióban keres pályakezdő munkavállalót:

  • Informatikus

Feltételek:

  • munkába álláskor 25 év alatti életkor
  • felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel NEM rendelkezik
  • munkába álláskor oktatási intézmény nappali tagozatán tanulmányokat nem folytat és nem is dolgozik
  • középfokú OKJ-s végzetséggel rendelkezik és ezzel a végzetséggel pályakezdőnek számit, vagyis még nem dolgozott ebben a jelzett munkakörben
  • A munkakör betöltéséhez szükséges végzetség:
  • Informatikai hálózattelepítő és -üzemeltető, Informatikai műszerész, Számítástechnikai szoftverüzemeltető

Előnyök:

  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • fejlődni akarás
  • marketing, programozói ismeretek
  • nem dohányzó életmód

Amit kínálunk:

  • fiatalos szakemberekből álló dinamikus csapat
  • kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • 8 órás bejelentett munkaidő
  • versenyképes fizetés

  • a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött fényképes önéletrajzzal

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott