Gyártástámogató kollégát keresünk Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 03. 18. 08:55

A Kábeltechnika Hungaria Kft. osztrák és cseh tulajdonú nemzetközi vállalat. Fő tevékenységünk a kábelkonfekcionálás autó és egyéb ipari felhasználásra.

Pécsi üzemünkbe keresünk új kollégát gyártástámogató munkakörbe.

Legyen Ön is csapatunk tagja!

Feladatok:

  • Szériagyártás támogatása
  • Gyártási dokumentációk karbantartása, változtatása
  • Változásmenedzsment a szériagyártásban
  • Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete hibaelhárítása
  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Minőségügyi problémák esetén a hibaokok feltárásának támogatása, intézkedések bevezetése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • CAD (esetleg más 3D-s) tervezőprogram felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvismeret
  • Min. 1 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • REFA ismeret
  • Lean ismeret
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal csapat
  • Multinacionális vállalati környezet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése