Beszerző és logisztikai munkatárs vas-és acélkereskedelemi vállalat veszprémi központjába

Komfort-Bázis Kft.
Veszprém
Bruttó 250 000 Ft / hónap
2020. 03. 13.

A dunántúli régióban meghatározó vas-és acélkereskedelmi vállalat veszprémi központjába keres Beszerző és logisztikai munkatársat.

Feladatok

  • a kereskedelmi egységektől érkező beszerzési igények kezelése
  • szállítói ajánlatkérések és megrendelések készítése
  • a szállítói piac és a beszerzési árak folyamatos figyelése
  • kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal és a logisztikával, fuvarszervezés
  • a beszállítási határidők egyeztetése és a határidőknek megfelelően a vevői rendelések teljesítésének ütemezése

Elvárások

  • középfokú végzettség (kereskedelmi végzettség előny)
  • jó szervezőkészség
  • precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • vas- és acélkereskedelmi áruismeret
  • beszerzői vagy logisztikai végzettség

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • egy műszakos munkarend;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott