Zalahalápi fagylaltozónkba eladói munkatársat keresünk szezon időszakra, állandó és alkalmi jelleggel

Fagylaltozónkba eladói munkatársat keresünk szezon időszakra, állandó és alkalmi jelleggel

4 éve működő Zalahalápi Fagyizó és Kávézó keresi leendő talpraesett és vendégközpontú munkatársait, állandó és alkalmi jelleggel. Fő profilunk kézműves fagylaltok értékesítése, de vendégeink szívesen fogyasztanak a frissen főzött kávénkból vagy a friss gyümölcsökből készített limonádénkból. A jeges finomságok mellett vendégeink a kicsi sütis hűtőnk süteményes kínálatából is választhatnak.

Nyitva tartásunk:

  • Április közepétől, május közepéig: péntek, szombat, vasárnap
  • Május közepétől, augusztus végéig: mindennap
  • Szeptembertől elejétől, szeptember közepéig: péntek, szombat, vasárnap

Jelentkezés az alábbi e-mail címen vagy telefonon!

  • E-mail cím: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Telefonszám: +36 30 6767 355

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása
  • Fagylaltpult és süteményes vitrin feltöltése
  • Kassza kezelése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Napi takarítási feladatok ellátása

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Talpra esettség
  • Munkájára és környezetére igényes
  • Pontos és megbízható
  • Jó kommunikációs készség és vendégszerető

Előnyök

  • Pultos vagy vendéglátói tapasztalat
  • Hétvégi munkarend vállalása
  • Munkahelyre való bejárás megoldása

Amit kínálunk

  • Nyugodt és kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős állás
  • Bejelentett munkaviszony
  • Heti 2 nap szabadnap (teljes munkaidő esetén)
  • Bejárási hozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános