Műszakvezető-gépkezelő munkatársat keresünk Sopronban

„ÉRTÉKÜNK AZ EMBER”

A DUROSET Technologie Plastics Műanyagfeldolgozó KFt. folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonban lévő, soproni székhelyű műanyagipari vállalat

MŰSZAKVEZETŐ - GÉPKEZELŐ MUNKATÁRSAT KERES!

Feladatok:

  • a gépek folyamatos anyagellátásának és működésének biztosítása
  • a gyártásban dolgozó munkatársak támogatása
  • gépi üzemzavarok elhárítása
  • gyártási átállások előkészítése

Követelmények/elvárások:

  • termelésben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó problémamegoldó készség, jó fizikum

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelkedő műszakpótlék, prémium, SZÉP kártya
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy érdeklődését a +36 20 529 2357-es telefonszámon!

DUROSET TECHNOLOGIE PLASTICS Műanyagfeldolgozó Kft.

9400 Sopron, Kelta utca 1.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos