Senior HR Business Partner kollégát keresünk Nyíregyháza

RBSC Kft.
Nyíregyháza
2020. 03. 11.

A Raiffeisen Bank Zrt. nyíregyházi szolgáltató központjába keresünk Senior HR Business Partner kollégát, aki a szervezet HR folyamatainak teljes körű koordinálásáért felel.

A nagyjából 400 fős ügyfélszolgálati, operációs, háttérműveleti területek HR folyamatainak működtetése kiváló szakmai kihívás.

Feladatok

  • A nagyjából 400 fős szervezeti egység megfelelő HR támogatásának biztosítása
  • A területet támogató HR-es kollégák szakmai koordinációja.
  • A munkaügyi feladatok (employee relations) irányítása. A munkaügyi kollégákkal közösen biztosítod a ki- és beléptetésekkel, szerződésekkel, bérszámfejtéssel kapcsolatos tevékenység gördülékeny működését
  • A szervezet megfelelő munkaerő-ellátottságának biztosítása, toborzási stratégiák meghatározása, a recruitment folyamatokért felelős kollégával együttműködésben.
  • Munkajogi esetek szakszerű kezelése,
  • A HR folyamatok fejlesztése, javítása,
  • Részt veszel a szervezetfejlesztési, vezetőfejlesztési (leadership academy), és karriermenedzsment programok megvalósításában.
  • A dolgozói közösség építése, munkatársi és egyéb közösségi programok tervezése, szervezése.
  • A budapesti és a nyíregyházi központok közötti ko-operáció erősítése.
  • Integrációs programok támogatása.

Elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • elhivatott vagy a HR szakma iránt, amit a szakmai múltad és végzettséged is tükröz,
  • minimum 5 év HR területen szerzett tapasztalat, preferáltan több száz fős cég HR irányító, vagy Szenior generalista pozícióban,
  • nagyon erős customer relation szemlélet, támogató személyiséggel rendelkezel,
  • naprakész munkajogi / munkaügyi ismereteid vannak,
  • a térség munkaerő-piaci sajátosságait/kihívásait alaposan átlátod
  • kiváló az angol nyelvtudásod

Amit kínálunk

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • csapatként dolgozunk együtt, számítunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, pozitív légkörben valósíthatod meg önmagad, és nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz
  • szakmaiságban, tudásban a legjobbat adjuk: folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel,
  • tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk
  • és mindemellett versenyképes juttatásokat kínálunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános