25 év alatti gyógyszerész és gyógyszertári expediáló szakasszisztens munkatársat keresünk

Tisza Lajos Közéleti Egyesület

Bruttó 255 000 Ft / hónap
2020. 03. 10.

1. A szolgáltatás neve: házi gyógyszerészi tanácsadás, gyakorlatilag a gyógyszertári tára mögött történő gyógyszerkiadást modellezi, házi, otthoni körülmények között. Ez magában foglalja a gyógyszerházhoz szállítást és az igénybe vevő szakmai tanácsokkal való ellátását.

2. Munkakör: gyógyszerész és gyógyszertári expediáló szakasszisztens

3. Cél: az egészségértés, az általunk ellátottaknak pontosan érteniük kell, hogy milyen gyógyszert mire szednek és hogyan kell helyesen alkalmazni ezeket. Ettől azt várjuk, hogy a betegek terápiahűsége nő, az együttműködési hajlandósággal együtt.

4. Célcsoport: ki tud a legtöbbet profitálni ebből a szolgáltatásból: a mozgásában korlátozott, idős,beteg ember, aki egyáltalán nem jut el gyógyszertárba, a kismamák és azon vásárlók, akik kényelmi szempontból döntenek egy ilyen szolgáltatás mellett.

Feladatok

Munkaköri leírás:

  1. A szolgáltatás ismertetése háziorvosok, védőnők, betegszervezetek, nyugdíjasklubok, kismamák, kisgyermeket nevelő szülők, mozgáskorlátozottak szervezetei, szociális és idősgondozók körében.
  2. A szolgáltatás iránt érdeklődők igényeinek pontos feltárása.
  3. Rendelésfelvétel
  4. A rendelt gyógyszerek összekészítése (ha vényköteles gyógyszert is tartalmaz, akkor csak gyógyszerészi felügyelet mellett történhet) a gyógyszertárban.
  5.  A munkáltató döntése alapján, az ellátó gyógyszertárban (Hunnia Gyógyszertár), a gyógyszertári munkavégzés segítése.
  6. A gyógyszertárban előre elkészített csomagok házhoz szállítása, az ehhez kapcsolódó felvilágosító és tanácsadó szolgáltatással.
  7. Gyógyászati segédeszközök teljes körű tájékoztatással történő kiszolgálása.
  8. A helyes és eredményes gyógyszeres terápia elősegítése, követése, valamint a prevencióban, népegészségügyi programokban való részvétel.
  9. Gyógytermékek és egyéb termékek helyes alkalmazásával, és teljes körű tájékoztatással történő kiszolgálása.
  10. Betegproblémák-, mellékhatások- és interakciók- figyelése kezelése.
  11. Vénykezelési feladatok, retaxa, OEP elszámolási feladatok.
  12. Kapcsolattartás az orvosokkal.
  13. Kötelező továbbképzéseken való részvétel.
  14. Gyógyszertári program ismerése, használat.
  15. Bizonylatok rendezése, kezelése további feldolgozásra.
  16. Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatáson való részvétel.
  17. Szakmai referálók tartása.

Elvárások

  1. Olyan munkatársakat szeretnénk, akik betegközpontúak, türelmesek, jó kommunikációs készséggel rendelkeznek, csapatjátékosok, alkalmasak az önálló munkavégzésre, jogosítványuk van és nem utolsó sorban megnyerő, bizalomépítő a külsejük (agyontetovált kollégát nem szeretnék).
  2. Az image építéshez nálunk hozzátartozik majd az egységes munkaruha, amit ha nem is mindennap, de gyakran illik majd viselni.

Ami megkülönbözteti ezt a munkát más gyógyszertári, ugyanilyen képzettséget igénylő munkától:

  1. rugalmas időbeosztás
  2. gépkocsi
  3. telefon, tablet biztosítása, internet hozzáféréssel
  4. nem helyhez kötött a munkavégzés
  5. a fix bér felett jutalék van, forgalom után
  6. nem kell feltétlenül Szegeden lakni, Szeged és 75km es körzetéből várunk jelentkezőket

Amit kínálunk

  2. gépkocsi

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott