Asztalos állás Olaszfaluban

T.-Bútor Kft.
Olaszfalu
2020. 03. 10.

Asztalos munkakörbe keresünk munkatársat egyedi bútor gyártás szakterületre.

Munkájára precíz, igényes fa és a bútorok kivitelezésében jártas munkatársat keersünk.

Feladatok

  • Bútorszerkezet rajz alalpán történő legfyártására, egyedi furnérozások, fa bútorelemek készítése.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség.

Előnyök

  • Faiparban, illetve bútorgyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő gépek és anyagok használata, színvonalas környezetben és társasággal.
  • Fiatalos lendület egyéni fejlödési lehetőséggel.
  • Munkába járás támogatás, juttatások, régión belül egyedi kiemelkedő fizetési lehetőséggel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott