Tapasztalt operátorokat keresünk kiemelt bérezéssel

A Blue Collar 2019 Kft  tapasztalt operátorokat keres kiemelt bérezéssel a miskolci Robert Bosch részére!

Most csatlakozhatsz a Bosch elektromos kézi- és kertiszerszámokat gyártó csapatához azonnali kezdéssel, Boschos állományba, ha az elmúlt 5 évben legalább 1,5 év egybefüggő gyártósori összeszerelő tapasztalatot szereztél és megfelelsz a kiválasztáson.

Csoportos tájékoztatókat tartunk az alábbi időpontokban és helyszíneken:

  • 2020. március 13. 9:00 óra    Ózd, Civil ház
  • 2020. március 13. 11:30 óra    Putnok, Tóth Ede Művelődési Központ
  • 2020. március 16. 9:00 óra      Borsodnádasd, Közösségi Ház
  • 2020. március 16. 10:00 óra     Arló, Közösségi Ház

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a 06-70/ 324-5813 -as telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Bosch termékek összeszerelése
  • Automata és félautomata gépek kiszolgálása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres vizuális minőségellenőrzése
  • A gépek és a munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • Hibák felismerése, jelzése

Elvárások

  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Felelősség- és minőségtudat
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel
  • 4 műszakos 12 órás munkarend vállalása
  • az elmúlt 5 évben legalább 1,5 év egybefüggő gyártósori összeszerelő tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó teljes jövedelem (juttatásokkal) akár havi br. 305 000 Ft
  • Szezon- és hűségbónusz
  • Ingyenes munkába járás (tömegközlekedés 100%-os  térítése, műszakokhoz igazított céges buszjáratok

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos