Jövedéki ügyintézőt keresünk Demjénbe

Egri Korona Borház Kft.
Demjén
Bruttó 210 600 Ft / hónap
2020. 03. 09.

Az Egri Korona Borház demjéni munkavégzésre 1 fő jövedéki ügyintézőt keres.

Feladata a Borház saját borászatában készült termékek nyilvántartása és értékesítésük adminisztrációja.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Vám-, jövedéki- termékdíj ügyintézői feladatok ellátása
  • az áru és árukészletek mozgatásával összefüggő nyilvántartások vezetése,
  • árunyilatkozatok és bevallások adatszolgáltatásainak elkészítése,
  • az ezzel kapcsolatosa elektronikus nyilvántartások naprakész vezetése
  • a hatóságok ellenőrzési folyamatainak lebonyolítása

Elvárások

  • Szakirányú végzetség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • melegétkezési lehetőség
  • munkábajárási költségtérítés illetve a környező településekről ingyenes buszjárat biztosítása

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott