Tejipari szakmunkásnak álláslehetőség Kaposváron

Fino-Food Kft.
Kaposvár
2021. 05. 17.

A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása.

Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket.

Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain.

Közel 200 fős csapatunkba keresünk kollégát tejipari szakmunkás munkakörbe.

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • jól kommunikálsz az emberekkel
  • pontos vagy és megbízható
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendet

Feladatok

  • nyerstej feldolgozás, sajtkészítés
  • ömlesztett termékek előállítása
  • a tejfeldogozás során használt berendezések, eszközök tisztán tartása
  • a technológiai paraméterek, elvárások ismerete és betartása
  • gyártásközi vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése, a kapcsolódó adatok rögzítése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

Előnyök

  • tejipari végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott