Otthonról végezhető Német nyelvű cikkíró állás

Dinamikusan fejlődő, fiatalos lendületű csapatunkba keresünk német nyelvű cikkírókat főállásban, otthonról végezhető munkakörben.

A jelentkezők kérjük írjanak egy rövid bemutatkozót magukról és egy összefoglalót az adott nyelven megszerzett nyelvvizsgáikról, egyéb tapasztalataikról.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Cikkek írása
  • Ötletes témák kitalálása és kidolgozása
  • Vezetők által kijelölt napi feladatok elvégzése

Elvárások

  • Német anyanyelvi nyelvtudás vagy felsőfokú nyelvvizsga
  • Német nyelv hibátlan írásbeli használata
  • Minimum érettségi
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Alapvető MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Előnyök

  • 25 év alatti munkavállaló

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott