Budapesten értékesítési vezető állás

Magyarország egyik piacvezető, egyetlen banki háttérrel rendelkező ingatlanközvetítői hálózata, az OTP Ingatlanpont újonnan nyíló budai irodájába

értékesítési vezetőt

keres.

Feladatok

  • 10-15 fős tanácsadói csapat kialakítása (toborzás, kiválasztás, mentorálás)
  • Munkatársak operatív feladatainak irányítására, következetes számonkérése
  • Iroda működésének biztosítása
  • Heti irodai megbeszélések megtartása és személyre szabott fejlesztések irányítása
  • Az iroda nyitva tartását biztosító ügyeleti rend megvalósítása
  • Adminisztratív tevékenységek és napi/heti/havi riportok küldése a tulajdonos számára
  • Vezetői megbeszéléseken való részvétel
  • Problémamegoldás, más irodavezetőkkel való egyeztetés a közös ügyletek kapcsán
  • Iroda üzleti hatékonyságának biztosítása

Elvárások

  • Értékesítői kompetenciák mellett vezetői képesség
  • Több éves ingatlanértékesítői és vezetési tapasztalat referenciákkal
  • Vállalkozói szemlélet
  • Proaktív személyiség, pozitív hozzáállás, precizitás
  • Csapatmunkára való ösztönzés képessége és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Folyamatos önképzés, életen át tartó tanulás fontosságában való hit
  • Gyors, de megalapozott döntések meghozatalára való képesség
  • Munkatársak felé visszacsatolás, motiválás képessége

Előnyt jelent

  • Vállalkozói múlt, számlaképesség
  • Ingatlanközvetítő és értékbecslő (OKJ 52 341 02) végzettség
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzés, kiemelkedő ingatlanpiaci szakmai fejlődési lehetőség,
  • egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • egy piacvezető cég szakértő munkatársának kijáró szakmai elismertség és hosszú távú karrierlehetőség

Pályázat elbírálásához szükséges:

  • szakmai önéletrajz, referenciákkal
  • fizetés igény és koncepció megjelölése

Amennyiben a pályázat elbírálásához szükséges dokumentumok nem érkeznek meg, ebben az esetben nem tudjuk elbírálni a jelentkezést.

Minden beérkező pályázatot elolvasunk, de kizárólag azokkal vesszük fel a kapcsolatot, akik megfelelnek a megfogalmazott elvárásoknak. Megértésüket köszönjük!

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető