Recepciós állás Egerben rész- vagy teljes munkaidőben

Egri belvárosi panzióba keresünk nappali recepciós munkatársat, akár azonnali munkakezdéssel.

A szállodaipari munkatapasztalat előnyt jelent, de motivált pályakezdőket is szívesen látunk.

Angol nyelv ismerete kötelező elvárás - állásinterjú angolul zajlik.

Rész- és teljes munkaidős kollégát is keresünk!

Feladatok

  • Vendégekkel való kapcsolattartás - vendégek fogadása, utaztatása, teljes körű információszolgáltatás, a vendégek itt tartózkodásának színvonalassá tétele
  • Szobafoglalásokkal kapcsolatos adminisztráció - levelezés, telefonos ügyintézés, foglalási rendszerek és ajánlatkérések kezelése, számlázás
  • Szoros együttműködés a panzió többi részlegével

Elvárások

  • Segítőkész viselkedés, szívélyesség, udvariasság,
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Vendégközpontúság, megoldókész hozzáállás
  • Kifogástalan megjelenés, magabiztos, kezdeményező kommunikáció
  • Angol középfok/kommunikációképes szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Jókedv, sok mosoly!
  • Előny a plusz egy idegen nyelv ismerete és a szállodaipari munkatapasztalat, de motivált pályakezdőket is szívesen látunk.

Amit kínálunk

  • Változatos, sokszínű feladatok a mindennapokban
  • Nyitottak vagyunk minden új ötletre, kezdeményezésre
  • Stabil munkahely, fiatalos dinamikus munkatársi kör
  • Önálló munkavégzés lehetősége támogatói környezetben
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott