Karbantartó Technikus munka Salgótarjánban

Nemzetközi partnercégünk új üzemébe bővülés miatt keresünk munkatársakat Salgótarjánba.

A 20 000 m2-es, több mint 350 dolgozónak munkát adó és magasan automatizált gyár a vállalat első európai leányvállalata és az Ipar 4.0 újabb képviselője.

Jelenleg KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióra várjuk az érdeklődők jelentkezését.

Feladatok

  • gépek megelőző és eseti karbantartása,
  • meghibásodások forrásának azonosítása és elhárítása,
  • folyamatos termelés biztosítása,
  • gépkezelők (kb. 5-10 fő) munkájának felügyelete, szervezése.

Elvárások

  • gépész, mechatronikai vagy elektrotechnikusi végzettség
  • min. 2 év karbantartásban szerzett tapasztalat
  • felelősségvállalás, megbízhatóság jellemez
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig, nincs hétvégi munkavégzés)

  • emberek vezetésében szerzett tapasztalat (pl.: operátorok munkájának koordinálása, karbantartási csoportvezetés, csoportvezető helyettesítése, műszakvezetés)
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiszámítható, hosszútávú stabil munkahely vár Rád,
  • új, automatizált gépekkel dolgozhatsz,
  • nincs hétvégi munkavégzés, így jut idő a családra, barátokra,
  • napi melegétkezést helyben biztosítanak a munkavállalóknak,
  • bejelentett bér jár munkádért cserébe.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott