Ápolói állás Szegeden

Avanna Kft.
Szeged
2020. 02. 25.

Cégünk emberközpontú, szakszerű betegellátást nyújt Csongrád megyében. Kölcsönös bizalommal, szakszerűen, humánusan. Nem csak a betegségeket gyógyítjuk, de odafigyelünk a megelőzésükre is. Prevenciós tanácsadás, felvilágosítás, egészségnevelés. Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy vidám, lendületes, a páciens-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz 8 órás ápolói munkatárs munkakörbe.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Szeged
  • Munkaidő: 6:00-14:00

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Egészségügyi ápoló, Asszisztens,
  • Határozatlan idejű ápoló munkakör

Fényképes önéletrajzot várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Páciensek ellátása
  • Sürgősségi esetek ellátása
  • Beteggondozás
  • Vizsgálatra való előkészítés
  • Egyéb adminisztratív feladatok, határidők betartása

Elvárások

  • Minimum középfokú egészségügyi végzettség (ápoló, szakápoló, diplomás ápoló)
  • Háziorvosi körzetben ellátandó feladatok elméleti és gyakorlati tudása előnyt jelent
  • Kiváló MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, PPT, Levelező rendszer kezelése)
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyök

  • Szeged, vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk

  • Remek csapat
  • Stabil, perspektivikus munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános