Diplomás ápoló munkatársat keresünk Budapesten

Budapesti szociális otthonunkba diplomás ápoló kollégát keresünk teljes munkaidőbe, vezető helyettesi feladatok ellátására.

További információt munkanapokon 9 és14 óra özött a +36 30 624 21 74-es telefonszámon, vagy személyesen kaphatnak. Címünk: FMGESZI Dr. Leel-Őssy Lóránt Otthona 1183 Budapest, Ráday Gedeon u. 3.

Feladatok

  • A vezető ápoló munkájának segítése, a diplomás ápolói kompetenciába tartozó feladatok ellátása.

Elvárások

  • főiskolai végzettség, diplomás ápoló szakképzettség;
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány);
  • gyakorlott MS Office (irodai alkalmazások) ismerete;
  • egészségügyi alkalmasság.

Előnyök

  • szociális otthonban szerzett tapasztalat;
  • 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • vezetői tapasztalat;
  • OÉpSoft program ismerete;
  • SZIA ( Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Integrált Adatkezelő) ismerete;
  •  "B" kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Illetmény a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései szerint.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető