Kertész munkalehetőség Gyöngyösön az Ipari parkban

A Sodexo a világ 19. legnagyobb munkáltatója, világszerte több mint 400.000 munkatársat foglalkoztatunk 80 országban, Magyarországon 8 telephelyen 180 kollégával nyújtunk életminőséget javító üzemeltetési szolgáltatásokat.

Partnerünk gyöngyösi gyáregységébe keresünk kertész munkatársat.

8 órás, hétköznapi munkavégzés,1 műszakos munkarend.

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös (Ipari Park)

Jelentkezését várjuk emailben önéletrajzzal, munkakör megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy közvetlenül a 06-30/899-0446-os és 06-70/442-3079-es telefonszámokon.

Feladatok

  • Általános kertészeti munkák ellátása
  • Gyomlálás, sövénynyírás
  • Fűnyírás géppel és motoros kézi fűkaszával
  • Külső gyárterület rendben tartása, parkgondozás
  • Hóeltakarítás és jégmentesítés (téli időszakban)
  • Esetenként anyagmozgatási feladatok

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, mezőgazdasági vontató ismerete
  • Kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős fizikum, terhelhetőség
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Középfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Hétköznap egy műszakos 8 órás munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Korrekt bérezés, egyéb juttatások
  • 100%-ban hivatalos szabadság kiadás és elszámolás
  • Munkaruha biztosítása
  • Közvetlen buszjárat a környező településekről (Adács, Atkár, Vámosgyörk, Gyöngyöshalász, Markaz, Abasár, Visonta, Karácsond, Detk, Parád, Szücsi, Rózsaszentmárton, Ecséd, Hort, Ludas)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott