Ingatlanképviselő munkatársat keresünk Kaposvár környékén

Lido Home Kft.

2020. 12. 02.

Figyelem! Már csak 4 szabad pozíció maradt üresen, jelentkezzen MOST!

Piacvezető képzési és mentorálási folyamatainkat úgy építettük fel, hogy új kollégaként, munkájával minden hónapban legalább 350.000 Ft-ot vigyen haza.

Karrier rendszerünk által ez az összeg dinamikusan képes emelkedni, hogy elérhesse a több mint 5-700.000 forintos fizetést is.

Mi erre a garancia? Ön! Tőlünk mindent megkap – piaci részesedést Magyarország legdinamikusabban fejlődő iparágának bevételéből, biztos szakmai hátteret, tapasztalt mentort, felszerelt irodát, valós ingatlan adatbázist - már csak Önre van szükség!

Ingatlan referens

kollégákat keresünk Kaposvár térségéből.

Ezt kínáljuk:

  • Izgalmas változatos munka
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő
  • Fix jövedelem + kiemelkedően magas, teljesítményarányos „mozgóbér”
  • Több ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkör
  • Több mint 4000-es szabadon értékesíthető ingatlan kínálat
  • Biztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • Gyakorlati alapú, díjmentes tréningrendszer, mentori támogatás
  • Modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • Egy közel 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonsága
  • A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Feladatok:

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárásaink:

  • Céltudatos gondolkodásmód, erős motiváció,
  • Pozitív életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • Alapvető számítógépes ismeretek.
  • Feddhetetlen előélet

Előny lehet:

  • Magas szintű kommunikáció,
  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Amennyiben szívesen kipróbálná magát az ingatlanszakmában, küldje önéletrajzát személyesen szakmai igazgatónknak, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott