Kereskedelmi szakmai gyakornoki lehetőség a GINOP 5.2.4-19 sz. gyakornoki program keretében

Szinimpex Kft.
Kecskemét
2020. 02. 19.

A magyar tulajdonú Szinimpex kft. elektromos fűtőelemek egyedi gyártatásával és forgalmazásával foglalkozik, illetve a Ceramicx kerámia infrákat, kvarcokat gyártó ír cég magyarországi képviseletét látja el.

Szinimpex Kft. szakmai gyakorlati lehetőséget kínál a GINOP 5.2.4-19 sz. gyakornoki program keretében kereskedelmi gyakornok pozícióban.

A gyakorlati időszak kezdő időpontja: 2020. március

A gyakorlat időtartama: 9 hónap

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

A leendő gyakornok feladatai:

  • a kereskedelmi csapat munkafolyamataiban való aktív részvétel, részfolyamatok koordinálása
  • a kollégák napi, operatív munkájának támogatása
  • együttműködés a marketing manager-rel, a sales-marketing folyamatok támogatása
  • napi kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel

Elvárások

Amit várunk:

  • 25 évnél fiatalabb
  •  lezárt középfokú közgazdasági/kereskedelmi szakirányú tanulmányok+OKJ vizsga (kivéve a 62-es OKJ szintkódú szakképesítéseket)
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek(Word, Excel stb.)
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • precizitás
  • angol nyelvtudás
  • nappali tagozaton nem folytat tanulmányokat és nem is dolgozik

Amit kínálunk

 Amit leendő gyakornokunknak nyújtunk:

  • átfogó kép cégünk kereskedelmi folyamatairól
  • érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehetőség
  • valódi tanulási és fejlődési lehetőség
  • családias, barátságos munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok