Napilapok terjesztésére kézbesítőket keresünk Eger környékére

Oszlánczi és Társa Kézbesítő Bt.
Eger
Nettó 40 000 Ft - 120 000 Ft / hónap
2020. 02. 19.

Napilapok és egyéb rendszeresen megjelenő színes kiadványok terjesztésére kézbesítőket keresün Egerben Hajdúhegy és Tihamér városrészekre valamint Füzesabony és Sirok területére!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet vagy a 70/850-8803 illetve 31/331-2875-ös telefonszámokon.

Feladatok

  • A feladat a fent említett kiadványok előfizetők részére történő terjesztése a hajnali, kora reggeli órákban.
  • Biciklivel ajánlott, amelyet igény szerint tudunk biztosítani, ha szükséges.
  • Az anyagot házhoz visszük.
  • Munkavégzés: megjelenési napokon, azaz jellemzően hétfőtől-szombatig.

Elvárások

  • Megbízhatóság, józan életvitel a munkavégzés alatt.
  • Legalább egy, másfél óra hossza könnyű fizikai aktivitás kibírása.
  • Tájékozódási képesség.
  • Házszámozás rendszerének ismerete.

Előnyök

  • Kiegészítő munka, mellette lehet főállást vállalni.
  • Egészségtudatosság, a szabadban végzett munka kedvező hatással bír a betegségek megelőzésében, kézbesítőink ritkán betegek.

Amit kínálunk

  • A fizetés a kihordott darabszám után kerül meghatározásra.
  • Általánosságban elmondható, hogy a megfelelő gyakorlat kialakítása után óránként nettó 1000-1200 Forintot lehet vele keresni átlagos tempóban haladva.
  • A jelentkező dönti el, mekkora területet hajlandó bevállalni.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános