Területi képviselőt keresünk szépségipari termékek értékesítésére

Szolnok
2020. 02. 18.

Szépségipari termékek értékesítésében 27 éves tapasztalattal rendelkező cég területi képviselőt keres Szolnok és Dél-Pest megye területére munkaviszonyban

Főbb feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • Új termékek/márkák piaci bevezetése
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Partnerek túra szerinti látogatása, folyamatos kapcsolattartás
  • Rendelések felvétele, azok kiszállítása
  • Szalontréningek szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Legalább középfokú végzettség, vagy szakmai (szépségipari) képesítés
  • Kiváló kommunikáció és tárgyaló képesség
  • Vevőorientált magatartás, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Állás betöltéshez előnyt jelent

  • Helyismeret, jó tájékozódási képesség
  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • Értékesítési tapasztalat
  • Termékismeret

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos jövedelem
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • Mobil telefon üzleti felhasználással
  • Cégautó megbeszélés szerint
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva  elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános