HR ügyintéző állás Székesfehérváron

Főként autóipari területen tevékenykedő magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, fémmegmunkálással foglalkozó üzem hosszútávra keres

HR Ügyintéző

munkatársat, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok

  • havi bérszámfejtési feladatok elvégzése
  • bérzáráshoz tartozó inputok begyűjtése
  • személyügyi és munkaügyi adminisztráció, adatok nyilvántartása
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • munkaerő toborzásban aktív részvétel
  • interjúk megszervezése, lebonyolítása
  • be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • folyamatos kapcsolattartás a vállalat egyéb szervezeti egységeivel
  • aktív részvétel az éves HR folyamatok megvalósításában

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 2 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • magabiztos, naprakész TB és munkajogi ismeretek
  • problémamegoldó és elemző képesség, flexibilitás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás, határidők betartása
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • Kulcs-Soft ismerete
  • megoldás orientált, konstruktív gondolkodás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • biztos pozíció, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, barátságos munkakörnyezet
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • bejárás támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott