Takarítónői állás Mosonmagyaróváron

VML-INVEST Kft.
Mosonmagyaróvár
Nettó 1 500 Ft - 2 000 Ft / óra
2020. 02. 18.

Mosonmagyaróváron apartman-lakások takarítására keresünk takarítót.

  • Nem minden nap van takarítani való. Hetente egyeztetjük, hogy melyik napokon van takaritás, néha hétvégén is.
  • Naponta 2-4 lakást kell kitakarítani  (de nem mindig)
  • Nettó 1500 Ft/órás fizetést kínálunk (lakások közötti ingázás munkaidőnek számít).
  • Eszközöket, takarítószereket mi biztosítjuk.
  • Szigorú elvárásokat támasztunk a takarítóink munkájával kapcsolatban, minden takarítást ellenőrzünk, félmunkát nem veszünk át és nem is fizetünk ki.
  • Email cím és okostelefon szükséges, mert a cégen belüli kommunikáció online történik.

Elvárások

  • megbízhatóság
  • igényesség, mind saját munkájára, mind környezetére
  • fegyelmezettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • állóképesség

Előnyök

  • Hotel, apartman takarítói tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  •  stabil vállalati háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
  • teljesítményarányos fizetés
  • prémium

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott