Műszaki rajzoló munkatársat keresünk

Dolgozz Velünk!

A Rusty Manufaktura Kft. keresi csapata bővítéséhez Műszaki rajzoló pozícióba munkatársát, acélszerkezetek tervezése, kivitelezéshez szükséges műszaki dokumentációk, rajzok elkészítésére.

Kiemelt munkaterületek: Pécs, Budapest, Balaton

Magyar nyelvű önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Új termékek tervezése
  • Műszaki rajzok készítése, szerelési tervek, konszignációk készítése, gyártmány- és elemterveinek elkészítése
  • Együttműködés az előkészítési és gyártási folyamat többi résztvevőivel
  • Megrendelővel való kapcsolattartás;

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Rajzoló, szerkesztő programok (CAD szoftverek, Tekla, stb.) ismerete;
  • Magabiztos műszaki rajz ismeret
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • acél- és vasszerkezetek tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat

  • Hegesztett szerkezetek, lemezalkatrészek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai háttér
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott