Karbantartás vezető munka változó munkavégzési helyen

MELMÁR 2015 Kft.

Bruttó 250 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2020. 02. 12.

Porfestő berendezések karbantartával, telepítésével és oktatásával foglalkozó cég vagyunk.

Olyan munkatársat keresünk aki ezen berendezések hibafeltárását (mechanikai, villamos), javítását, telepítését, anyagbeszerzését el tudja látni, tud és mer önnálló döntéseke hozni.

Feladatok

  • A porfestő berendezések hibáinak feltárása és javítása.
  • Telepítések során alvállalkozók irányítása és ezzel egyidíjűleg munnkafolyamatban való részvétel.
  • Telephelyünkön a nagyobb munkák előkészületeinek elvégzése, anyagbeszerzés stb.

Elvárások

  • Megbízható, pontos, fejlődni akaró és rugalmas kollégát keresünk.
  • Villamosságban és vagy gépészetben jártasság/végzettség.
  • Vezetői engedély (B kat.)
  • Tangoncavezetői engedély
  • Számítógépekezelő (műszaki rajzok, dokumentumok)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Jó probléma megoldó képesség.
  • Egy nyelv, (angol, olasz, német) szóban és írásban biztonságos használata.
  • PLC programozó végzettség.

Amit kínálunk

  • Gépjármű biztosítása
  • Mobiltelefon biztosítása.
  • Laptop biztosítása amennyiben a munkafolyamat igényli.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott