Dohánybolti éjszakai értékesítő állás Debrecenben

"Doberdó Trafó" keresi leendő új eladó / értékesítő kollégáját!

Éjszakai 8 órás műszakokban! (22:00 - 06:00)

Cégünk lassan 10 éve Debrecen egyik legsikeresebb és siker orientál dohányboltja, ahol a szakmai tudás mellett nagy hangsúlyt fektetünk a jó hangulatban történő munkavégzésre és kiszolgálásra is.

Keressük új  értékesítő kollegánkat 8 órás műszakokra!

Mint mindig, Stabil és hosszútávú együttműködés az érdekünk ahol folyamatos újítások mellett folyamatos fejlődési lehetőségeket biztosítunk.

Feladatok

  • Vevők udvarias kiszolgálása , kassza és számítógép felhasználó szintű kezelése.
  • Áru átvétel és napi szintű kezelése.
  • Az eladói és vevő tér tisztán és rendben tartása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi vagy szakirányú végzettség).
  • Értékesítési szemléletmód.
  • Teljesítmény- és célorientált személyiség.
  • Gördülékeny munkavégzés, esetleges váratlan szituációk kezelése.
  • Felelősség teljes hozzáállás.
  • Csapatmunka.
  • Munkáltató iránti lojalitás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és stabil munkahely.
  • Fejlődési lehetőség szakmailag.
  • Fiatalos csapat.
  • Lendületes munkavégzés 8 órában.
  • Kedvező légkör és hangulat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott