A Kuhn Center Magyarország Kft. újhartyáni telephelyére irodai asszisztenst keres

A KUHN CENTER MAGYARORSZÁG KFT. újhartyáni telephelyére Irodai Asszisztenst keres a következő feltételekkel:

Főbb feladatok:

  • a telephelyvezető napi munkájának támogatása
  • logisztikai asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása
  • fuvarokmányokkal kapcsolatos ügyintézés
  • jelentések, riportok készítése

Amit várunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • magabiztos számítógépes ismeret (MS office: Word, Outlook, Excel)
  • angol nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban
  • önálló, precíz, proaktív munkavégzés
  • határozott, pozitív és segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

  • stabilitás
  • piacképes jövedelem
  • családias hangulat
  • fiatalos, támogató csapat

Előny:

  • kereskedelmi vagy logisztikai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • műszaki érdeklődés

Munkavégzés helye: Újhartyán

Amennyiben a fenti pozíció kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott