A pécsi Lipóti Pékség és Kávézóba szakács munkatársat keresünk

3P Slyven Kft.
Pécs
2020. 02. 07.

Szívesen sürögsz-forogsz a konyhában, és szeretsz különböző ételeket készíteni?

A legjobb helyen jársz!

Ha magadra ismertél, és szereted a vendéglátást, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

Mik lesznek a napi teendőid?

  • Biztosítod vendégeink számára a nap legfontosabb étkezését, a reggelit,
  • az ételek elkészítéséhez szükséges anyagokat beszerzed,
  • a pékség kínálatában szereplő ételeket elkészíted és tálalod,
  • az új ételeket bevezeted és
  • a teljes konyha menedzselése is a te felelősséged lesz.

Elvárások

Szívesen végzed a felsorolt feladatokat és van tapasztalatod hasonló munkakörben?

  • Legyél motivált és pozitív személyiség,
  • legyen fontos számodra, hogy a vendégek elégedettek-e,
  • legyél önálló, a munkádra igényes és téged fogunk választani!

Előnyök

  • Van szakács végzettséged
  • Azonnal tudsz kezdeni

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk teljes munkaidőben és versenyképes fizetéssel,
  • nem kell korán kelned, hisz a 8 órás műszakod hétfőtől péntekig, 8:00-tól 17:00-ig tart,
    esetenként szombati napokon is szükségünk lesz rád 13 óráig,
  • nincs 12 órás műszak és vasárnapozás,
  • vidám hangulatú, dinamikus csapat vár rád,
  • mindez igényes munkakörnyezetben.

Jelentkezésedet önéletrajz formájában a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Jelentkezési határidő: 2020.03.06.

Gyere, dolgozz velünk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott