Lakatos állás a Tobroco Machinery Kft.-nél

Tobroco Machinery Kft.
Eger, Füzesabony
Bruttó 400 000 Ft - 440 000 Ft / Hónap
2021. 08. 27.

Az I. Vilmos Király díjjal kitüntetett holland TOBROCO-GIANT vállalat keresett munkagépeivel a világ számos országában van jelen és intenzíven növekszik.

A 2013-ban Egerben alapított leányvállalata hegesztett részegységeket gyárt, fest, szerel. Ide várjuk leendő kollégánkat a következő pozícióba:

Lakatos

Feladatok

  • acél lemezből, szálanyagból gyártott és vásárolt alkatrészeket rögzít egymáshoz pontszerű vagy rövid hegesztő varratokkal
  • a felhasználásra kerülő alkatrészek minőségét ellenőrzi, szükség szerint kisebb korrekciót végez rajtuk (sorjátlanítás, csiszolás, dörzsárazás, kalibrálás stb.) a megfelelő minőség érdekében
  • elvégzi az előírt minőség- és méretellenőrzéseket, ezeket dokumentálja
  • a hegesztés utáni deformációt vagy egyéb hibát kiküszöböli, egyenget stb
  • az általa használt sablonok állapotát ellenőrzi
  • elvégzi a számára előírt karbantartást

Elvárások

  • munkakörnek megfelelő szakiskola, elsősorban szerkezetlakatos végzettség
  • és tűzvédelmi, darukezelői vizsga (nálunk is megszerezhető)
  • vasas szakmában szerzett munkatapasztalat, rajzolvasás, munkautasítások értelmezési képessége
  • méréstechnikai alapismeretek, hegesztőgép beállítása, kezelése
  • tanulékonyság, kézügyesség, pontosság

Amit kínálunk

  • Színvonlas alapbér
  • pótlékok
  • mozgóbér
  • 13. havi bér
  • cafeteria
  • bejárás-támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott