Álláslehetőség operátor munkakörben Balatonbogláron

Seven elektronika Hungary Kft.
Balatonboglár
Bruttó 245 000 Ft / Hónap
2020. 02. 12.

Dolgozz velünk operátorként!

Balatonboglári elektronikai üzemünkbe az alábbi pozíciókba keresünk munkaerőt:

  • forrasztó, beültető és termék-összeszerelő

Az álláshoz szakképzettség nem szükséges, sőt pályakezdőként is várjuk jelentkezésed!

Két műszakos munkarendben dolgozunk:

I.: 5:45-14:05

II.: 14:00-22:20

A próbaidő lejárta után elérhető bruttó bér 245.000 Forint.

Jelentkezésedet a bejelentkezés után látható telefonszámon várjuk.

Feladatok

  • Elektronikai panelek, berendezések beültetése, javítása, összeszerelése

Elvárások

  • A munkakörrel szembeni elvárások: a hatékony munkavégzésre való törekvés, csapatmunka, precizitás.
  • Rehabilitáltak jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • Elektronika terűleten szerzett gyakorlat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott