Eladókat keresünk folyamatosan bővülő péküzemünkbe, pékségünkbe

VITA Q-DOO Kft.
Budapest IV. kerület
Nettó 900 Ft - 1 000 Ft / Óra
2020. 02. 03.

Tisztelt Álláskereső!

Budapest IV. kerületébe, Újpestre folyamatosan bővülő péküzemünkbe, pékségünkbe keresünk munkaerőt, MAGÁRA, KÖRNYEZETÉRE, MUNKÁJÁRA IGÉNYES HÖLGYEKET KERESÜNK ELADÓ. illetve betanított eladó POZÍCIÓBA,  több műszakos munkarendbe. Pékségünk Újpesten, a Szusza Ferenc Stadion mellett található.

Célunk, hogy megbecsült munkatársunk legyél, hosszú távon is.

JELENTKEZNI LEHET:

06-70-342-2805 TELEFONSZÁMON

Feladatok

  • gondoskodás az áru minőségének és mennyiségének megóvásáról;
  • folyamatos gondoskodás az áru szakmai szabályok szerinti kihelyezéséről;
  • gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről;
  • az áru bemutatása a vevőnek és tájékoztatása az áruval kapcsolatosan;
  • áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben;
  • a vevő igényétől, az arculati jellemzőktől és az áru jellegétől függően az áru becsomagolása és átadása a vevőnek;
  • Pénztárgép kezelés

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat nem elvárt , pályakezdőket is szívesen látunk
  • Lehetőleg hosszútávra keresünk embert.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, lendületes csapat.
  • Egyéb juttatások.
  • Azonnali kezdés.
  • Kiemelt, versenyképes fizetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott