Bolti értékesítő munkakörben álláslehetőség Pécsett

MEGAS PLUSZ Kft.
Pécs
2020. 01. 29.

Építőipari anyagok gyártásával és forgalmazásával (hőszigetelő rendszerek, festékek, vakolatok stb.) 20 éve foglalkozó, folyamatosan fejlődő cégcsoport BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres pécsi székhelyű üzletébe.

Főbb feladatok:

  • Üzletben folytatott ügyfélszolgálati, értékesítési tevékenységek, adminisztrációs folyamatok végzése, koordinálása, számlázás
  • Értékesítési tevékenység ellátása, a vásárlók udvarias, pontos, segítőkész kiszolgálása
  • Ügyfélszolgálati igények és panaszok személyes kezelése
  • Üzletvezető munkájának teljeskörű segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Igényesség
  • Informatikai alapismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari jártasság

Amit kínálunk:

  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Prémium termékekkel folytatandó munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Részvétel fiatalos, lendületes csapatunkban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Jelentkezési határidő az állásra:

  • 2020. 02. 28.

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott