Az iSauna Design Kft. látványtervező, építészmérnök kollégával bővítené csapatát

Szeretsz csapatban dolgozni? Szereted a kihívásokat? Mi lehetőséget biztosítunk!

Az iSauna Design Kft. bővítené nemzetközi tervezői és értékesítési csapatát!

Referenciáinkat az alábbi linken találod:

Családi Manufaktúránkról bővebb információt az alábbi linken találsz:

Feladatok

  • építészeti-belsőépítészeti tervezés
  • minőségi 3D látványtervek készítése
  • gyártást elősegítő műszaki tervek készítése(nem kiviteli terv)
  • tervekhez kapcsolódó prezentációk, árajánlatok összeállítása
  • helyszíni felmérések, ügyfelekkel való egyeztetés

Elvárások

  • Grafikai szintű tapasztalatok
  • Látványtervezésben szerzett tapasztalat
  • Referenciák
  • ArchiCad, /3D max /Lumion, Photoshop közép/magas szintű ismerete
  • MS-Office ismeretek
  • kreativitás, megbízhatóság
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány

  • tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • saját autó

Amit kínálunk

  • családias légkör, 15 éves cég
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos nemzetközi háttérrel rendelkező cég
  • szakmai és anyagi fejlődés, változatos munkavégzés, az egyedi termékeknek köszönhetően
  • alapfizetés + jutalék
  • azonnali munkakezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott