Varrónői állás Komáromban, gyakorlat nélkül is

Gemini HR Kft.
Komárom
2020. 01. 24.

Varrónői állás, akár gyakorlat nélkül is!

Érdekel a varrás vagy jó a kézügyességed

Ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Írj üzenetet vagy hívj bátran: 70/316-1934

A Komáromba Hétfőtől-péntekig 2 műszakos munkarendbe, kellemes hangulatú légkörbe varrónőket keresünk!

Korrekt bérezést, céges buszjáratot, bónuszokat és cafeteriát biztosítunk leendő munkavállalóinknak!

Részeltekkel kapcsolatba keress minket a fenti elérhetőségeken, vagy küldj emailt a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Prémium autószönyegek szegése

Elvárások

  • Pontosság
  • Jó kézügyesség
  • Precízitás

Előnyök

  • Szabó vagy bármilyen varrói végzettség

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetés
  • Lehetőséget kapsz a családi adókedvezmény igénybevételére
  • Stabilitás, tartós elhelyezkedés, megbízható céges háttér
  • Bónusz
  • Cafatéria (1 ledolgozott hónap után havonta nettó 25.000 Ft SZÉP kártyán)
  • Céges busszal járhatsz dolgozni (Komárno, Komárom, Ács, Bábolna, Nagyigmánd, Kisigmánd, Almásfüzitő-felső,Naszály, Molaj, Szőny, Réde, Bakonybánk, Bakonyszombathely, Kisbér, Ete, Csép, Csém, Súr, Tata, Tatabánya)
  • Szükség esetén fizetési előleget is adunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott