Szolnokon pénzügyi munkatársnak álláslehetőség

Forex Kft.
Szolnok
Bruttó 250 000 Ft / óra
2020. 01. 21.

Azonnali kezdéssel pénzügyi területre keresünk minimum 3 éves szakmai gyakorlattal rendelkező agilis munkatársat dinamikusan fejlődő szolnoki kisvállalatunkhoz.

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További részletek a 06 20/94 232 13 -as telefonszámon.

Feladatok

  • pénzügyi műveletek, számlázás, szálélítólevelek készítése, házi pénztár kezeláse, könyvelés előkészítése, az irodai folyasmatok ellenőrzése, levelezés, adatszolgáltatások

Elvárások

  • minimum 3 éves pénzügyi tapasztalat

Előnyök

  • előnyt jelent az idegen nyelv (német,angol) ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • jó munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott