Raktáros - Építőipar munkakörben álláslehetőség Tapolcán

Sz-L Bau Kft.
Tapolca
2020. 01. 21.

RAKTÁROS - ÉPÍTŐIPAR

Önállóan, precízen dolgozó, megbízható, gyakorlatias gondolkodású raktáros kollégát keresünk csapatunkba.

Felelősségi kör:

  • Az általa elvégzett feladatok, intézkedések, megadott adatok helyességéért és az általa meghozott döntésekért felelősséget kell vállalnia, valamint a raktári anyagok és eszközök meglétéért felelősséggel tartozik.

Munkavégzés körülményei:

  • A munkavégzés helye a társaság székhelye: Sz-L Bau Kft. - 8300 Tapolca, Gyulakeszi út 8.

Munkaidő beosztás szerint:

  • Hétköznap: 6:20-15:20; 10:40-18:40
  • Szombat:6:20-17:20

Próbaidő 3 hónap

KÉRDEZZ VAGY JELENTKEZZ

  • 06 30 298 23 39
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

Munkakör betöltőjének főbb feladatai:

  • Raktári áruk, eszközök tételes átvétele, kiadása, rakodása;
  • Raktári- és telephelyi rend, tisztaság fenntartása (anyagok, eszközök, gépek, gépjárművek stb.);
  • Anyag, eszköz kiadások és bevételezések precíz dokumentálása, papír alapon és elektronikus módon is;
  • Telephelyi karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi)
  • Építő- és anyagmozgatógép kezelője (targoncavezető) 32 582 02 OKJ bizonyítvány; hatósági vizsga (3324 Vezetőüléses targoncák - Robbanómotoros villás targonca)
  • Építőiparban szerzett anyagismeret
  • Számítógép felhasználói ismeret
  • Munkához való pozitív hozzáállás

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett raktározási tapasztalat
  • Leinformálhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil céges háttér
  • Munkaruha
  • Családi Nap
  • Karácsonyi Party
  • Cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott