Online szövegírásra, kreatív feladatokra munkatársat keresünk Tatán

Internet marketinges munkakörbe, Online Szövegírásra keresünk 2 fő fiatal, ambiciózus munkatársat tatai irodába

Feladatok:

  • Hírdetések, emailek megszerkesztése, megírása,
  • online kampányok megtervezése, kivitelezése
  • Termékek népszerűsítése online csatornákon.

Céges Facebook és instagram profil hírdetése, fejlesztése.

Angol nyelvtudás előny, a kreativitás feltétel!

Önállóan gondolkodó kreatív fiatalok jelentkezését várjuk.

Lehetsz egyetemista is.

Feladatok

  • Tartalom marketing.
  • Blogolás, szövegírás. cikkek írása.
  • Emailek írása, rendszeres email írás.
  • Értékesítési tölcsérek kialakítása, sales oldalak tervezése, megvalósítása.
  • Facebook, insta és email projektek.

Elvárások

  • Szövegírói készségek, nyitottság a tanulásra
  • Az internet, facebook, instagram ismerete, készsésgszintű használata
  • Iránymutatás alapján önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • salesautopilote ismerete
  • instagram és facebook hírdetésekben jártasság
  • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • online marketing és sales tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Európai szintű jövedelemed lehet, ha velünk dolgozol.
  • Ingyenes képzési és tanulási lehetőség!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános