Értékesítési- és Szalonvezető munka Budapesten

A Méta Hungary Kft. egy olyan professzionális gyártó, mely hazánkban a hidromasszázs gyártására specializálódott.

A VitalSpa munkatársai az elmúlt 19 évben a hidromasszázs gyártásban rengeteg tapasztalatot és rutint felhalmozva hozták létre Magyarországon a VitalSpa masszázsmedence márkát.

A fenti fő termékcsoportunkon kívül akril kádak és zuhanykabinok egészítik ki a portfóliónkat, így számos viszonteladói partnerrel dolgozunk együtt évek óta.

Néhány éve létrehoztunk egy egyedülálló kád, kabin és jakuzzi bemutatótermet, mely segíti viszonteladói partnereink munkáját.

Feladatok

Az új Értékesítési- és Szalonvezető feladata Magyarország legnagyobb VitalSpa Jakuzzi bemutató- termének menedzselése, a felépített magas színvonalú értékesítés fenntartása és tovább- fejlesztése.

Feladatok:

  • A szalon minőségi szolgáltatási színvonalának a fenntartása, jobbítása.
  • A munkatársak irányítása, koordinálása
  • Az értékesítési rendszer fenntartása, betartása, betartatása.
  • Értékesítés, illetve az értékesítő kollégák fejlesztése
  • Heti meetingek szervezése, levezetése.
  • Ajánlatok prezentálása az ügyfelek felé
  • Adminisztráció koordinálása

Elvárások

  • Az ideális jelölt értékesítési, valamint vezetői tapasztalattal rendelkezik, különösen a kereskedelemben.
  • Olyan munkatársat szeretnénk, akik számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
  • Középfokú műszaki végzettség (lehetőleg építőipari) előny.
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt

  • Wellness iparágban, fürdőszoba szalonban szerzett tapasztalat előnyös, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + prémium
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Képzések és továbbképzések

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető