Nemzetközi közúti szállítmányozó, fuvarszervező állás Veszprémben

Locargo Kft.
Veszprém
2020. 01. 15.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Nemzetközi közúti szállítmányozó, fuvarszervező

Állást keresel? Ez érdekelni fog!

Érdekel a szállítmányozás világa, beszélsz idegen nyelveket?

Akkor dolgozz veszprémi telephelyünkön NEMZETKÖZI KÖZÚTI SZÁLLÍTMÁNYOZÓ, FUVARSZERVEZŐ pozícióban!  Ha van szakirányú szállítmányozói vagy logisztikai végzettséged, tapasztalatod, Téged keresünk! Családias, modern munkakörnyezet vár! Ne maradj le róla!

További részleteket weboldalunkon találsz.
️KATTINTS: https://locargo.eu/nemzetkozi-kozuti-szallitmanyozo-fuvarszervezo/

  • 36 (30) 196-6676 vagy (88) 590-804
  • "Jelentkezem" gombra kattintva.

Oszd meg ezt az állást mással is, hogy segíthess!

Feladatok

Feladataid a következők lennének:

  • Közúti fuvarszervezés, fuvarozási, szállítmányozási ügyletek lebonyolítása
  • Fuvarfeladatok tervezése, végrehajtásának ellenőrzése, szállítmánykövetés
  • Tendereken való részvétel, ajánlatok előkészítése
  • Megbízókkal, alvállalkozókkal, gépkocsivezetőkkel személyes kapcsolattartás a hatékony együttműködés érdekében

Elvárások

Számítunk a jelentkezésedre, ha:

  • Szakirányú szállítmányozói, logisztikai végzettséggel rendelkezel;
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalatod van;
  • Szállítmányozási piacismerettel rendelkezel;
  • Német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezel
  • Problémamegoldó képességed kiváló

Amit kínálunk

Mit biztosítunk cserébe?

  • Folyamatosan fejlődő, stabil, biztonságos vállalat
  • Hosszú távú megbízható munkalehetőség
  • Megállapodás szerinti bér, valamint egyéb, béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása;
  • Érdekes és változatos munkavégzés;
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör;
  • Modern munkakörnyezet
  • Locargo teljes körű támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott